פירוק רכבים

לצערנו הרב חלה עליה בכל שנה מתאונות דרכים, ישראל היא אחת המדינות הבולטות ביותר בשיעור תאונות הדרכים והרג של אזרחים בכבישים , אנו מאוד מחזקים את עמותת אור ירוק שמעלה את המודעות לשמור על הסביבת נהיגה בטוחה.

דוח מלא לגבי התאונות בישראל תוכלו למצוא באתר הלישכה המרכזית לסטטיסטיקה.

מה לגבי פירוק רכבים

פירוק רכבים

לצערינו תמיד יהיו תאונות דרכים שנגרמות על ידי גורם אנושי, ישנם מקרים בתאונות שהרכבים מתפרקים לגמרה, במקרים אלו הרכב יגיע לחברת הליסטינג שממנו הושכר ובמקרים פרטיים במידה ואזרח ביצע תאונה יוכל להעביר את הרכב לגורם של פירוק רכבים.

קונה רכבים לפירוק הוא פתרון ריאלי כיום. חשוב לדעת שאף אחד לא מעוניין להשקיע כסף רב בתיקונים של רכבים במיוחד רכבים שעברו תאונות כמו פגיעה במערכות ההגה או פגיעה ומחיצה של מנוע הרכב.

גריטה שמעתם על זה?

אם לא אז חשוב שתדעו זאת – גם הרכב שלכם נמצא תחת הקטגוריה " הרכבים המבוגרים " זה יכול להעלות לכם חיוך נחמד על הפנים 🙂 במקום לבצע מכירה של פירוק רכבים לחברת מכוניות לפירוק ישנה גישה ישירה להעברת הרכב לגורם ממשלתי שרוכש כלי רכב על פי סטנדרטים שנקבעו בחוק.

אילו סטנדרטים פירוק רכבים להעברה למדינה דורש

העברת רכבים למדינה מצריכה מספר דברים, המכונית שלכם חייבת להיות בגיל מבוגר שזה אומר עשרים שנה פלוס, המדינה קונה רכבים אלו כדי לנקות את המכוניות הישנות מהכביש וככה תומכת ומורידה סיכויים אנושיים\מכאניים לתאונות מיותרות. פירוק מכוניות תקף גף לכלים אחרים כגון פירוק קטנועים , משאיות או מלגזות , למעבר לאתר שעוסק בתחום קניית רכבים לפירוק כנסו לכאן.

מתי ואיך מעבירים למדינה מכונית של פירוק רכבים ?

אוקי כאן אין תשובה ספציפית, היו שנים שהמדינה ביצעה תוכניות אלו כמו שנת אלפיים ושלוש עשרה ,האמת שהתוכנית הייתה מתוכננת אך השר עמיר פרץ אמר בזמנו שאין תקציב לגריטת רכבים, כרגע אין הודעה לגבי תוכניות עתידינות אז כדי להמתין בסבלנות.