מצבר לרכב

כיצד להאריך את חיי המצבר של הרכב שלכם

 אין יותר מתסכל מזה  לאחר שיצאתם לטיול לכמה ימים וחזרתם והרכב אינו מניע כי המצבר נגמר להלן כמה עצות יעוצות על מנת לשמור על חיי המצבר שלכם.באותה מידה כשם שלפני שיוצאים לחו"ל יש צורך בחיסונים כפי שמפרסם משרד הבריאות באזהרות המסע למטיילים לחו"ל יש צורך גם לרכב שלנו ב"חיסונים" לפני היציאה שלנו לטיול.

אז קודם כל לפני שיוצאים לטיול ומשאירים את הרכב לא מונע לכמה ימים או שבועות יש לנקוט כמה צעדים פשוטים שיקלו עליכם את החיים בחזרה לבית.

ניתוק כל צרכן חשמל ברכב

לפני היציאה כדאי ומולץ לנתק את כל צרכני החשמל שנמצאים ברכב מטענים, גאג'דטים, מערכות סטריאו וכו' כל הללו סוחבים זרם ממצבר הרכב למרות שהרכב אינו מונע ולאחר כמה ימים פשוט מחסלים את המצבר. מצבר לרכב

ניקוי הקטבים

אחד הפטנטנים לשמור על אורך חיי המצבר הוא לשוך מים חמים על הקטבים של המצבר שפיכת מים חמים מנקה את הקורוזיה הנצברת על הקטבים הקורוזיה שעל הקטבים יכולה לגרום לזליגה של חשמל מהמצבר.

מילוי מים מזוקקים

בידקו את מפלס הנוזלים הקיים במצבר במקרה של חוסר בנוזלים מלאו מים מזוקקים בלבד אין למלא נוזל אחר חוץ ממים מזוקקים.

הניעו את הרכב מדי פעם

אפשר לבקש טובה מחבר או בן משפחה שנמצא בזמן העדרכם להניע את הרכב מידי פעם ולהשאירו עובד כמה דקות ובכך המצבר נטען מחדש ולא יעשה בעיות כאשר חוזרים הביתה.

מטען למצבר

אם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שהרכב יניע תוכלו לרכוש מטען למצבר על מנת להניע את הרכב איתו כאשר המצבר נגמר תמיד טוב שיהיה ברכב מטען נייד על כל מקרה שלא יהיה ללא כל קשר אם משאירים את הרכב ללא הפעלה או לא מטען למצבר הינו אחד הפתרונות הטובים ביותר שקיים עבור הנעה של רכב תקוע.

הנעה באמצעות כבלים

אם בכל זאת לא השגתם מטען למצבר ולא הצלחתם להניע את הרכב אם מדובר ברכב עם גיר ידני תוכלו להניע את הרכב בדחיפה אך אם מדובר בגיר אוטומטי יש צורך בהנעה עם כבלים.

קראו לאיש מקצוע

אם אין לכם כבלים או שלא הצלחתם למצוא מישהו שיניע לכם את הרכב באמצעות הכבלים כי כבר מאוחר בלילה או שגם באמצעות הכבליןם לא הצלחתם להניע את הרכב זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיציל את המצב. ניתן היום לקבל שירות מצבר עד הבית. לא משנה היכן אתם נמצאים תוכלו בשיחת טלפון אחת להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית על ידי איש מקצוע שיגיע תוך זמן קצר ויחליף עבורכם את המצבר השירות ניתן חינם ללא עלות נוספת ממחיר המצבר ובנוסף קריאה לשירות שכזה יכול לחסוך לכם המון בעלויות המצבר שכן בדרך כלל שירות חילוץ של חברות הביטוח גובה עבור המצבר מחיר מופרז בעליל ברוב המקרים אך שירות של מצבר עד הבית יחסוך עבורכם את פערי התיווך ותוכלו תוך זמן קצר לחזור לבית יחד עם הרכב שלכם בתוספת מצבר חדש במחיר מוזל.

מאמר בהמלצה:  להשיג מצבר לרכב או לאופנוע