יתרונות הרבים של מדבקות קיר

בפוסט הבא נביא לכם כמה עובדות מאוד מעיינות הקשורות למדבקות קיר שלא חשבתם שיכולים באמת לעזור לכם.

נפתח ונקדים כי כיום, מדבקות הם לא רק משחק ילדים לשעשע אותם ולהרגיע אותם (ממש כמו גני שעשועים) או לתת להם על התנהגות טובה, היום עולם המדבקות התפתח רבות ואפשר למצוא מדבקות מדהימות להדביק במקומות שונים בבית ומחוצה לו.

אך מעבר לכך, לתחום הזה של מדבקות קיר ישנם יתרונות רבים שלפעמים בורחות מהזכון שלנו, ולכן אנחנו כאן על מנת להזכיר לכם בדיוק מה הסיבות שמדבקות אלו יכולות לחסוך לנו לא מעט כסף במקרים מסויימים.

סוגי מדבקות קיר

בשוק היום קיימים לא מעט סוגים של מדבקות. לדוגמא:

  • מדבקות מגנטיות – מדבקות כאלו שאפשר להדביק על קיר או על כל משטח אחר שלא ממגנט ואז המדבקה הופכת אותו לממגנט, ממש בדומה לצבע הממגנט של  חברת טמבור.
  • מדבקות תלת מימד – ישנן היום מדבקות קיר וגם מדבקות לרכב שהן תלת מימד עם עובי שיכולות להפוך כל קיר או משטח שמדביקים עליו את זה למשהו מעניין ומרענן.
  • מדבקות בצורות מיוחדות – מדבקות גדולות בצורת שעון עם מחוגים, מדבקות בדוגמאות נחשים וחיות אחרות ועוד.

חסכון של מדבקות קיר על פני שיפוץ

על מנת לשדרג את מראה הבית אנחנו צריכים לחשוב לרוב על שיפוץ כולל או שיפוץ ספציפי לחדרים הזקוקים נואשות לחידוש. אך כיום, באמצעות קניה של מדבקות בכמה עשרות שקלים (ועד כמה מאות בודדות) אפשר להפוך כל חדר משעמם לחדר מרהיב. לחדר ילדים אפשר להדביק מדבקה עם דמויות חמודות של דובים או חיות. לחדרי השינה אפשר לשלב מדבקות נעימות של לבבות, או משפטי אהבה ידועים מההיסטוריה מעל המיטה וממולה. אפשר לשדרג את המטבח והסלון עם מדבקות יפות שגורמות לעיניין רב בקיר. יש לא מעט אפשרויות שאפשר לשדרג את הבית עם מדבקות קיר ולחסוך את העלויות הגבוהות של שיפוץ.

דוגמא למדבקת קיר בבית:

מדבקת קיר בסלון

בנוסף, אפשר להזמין מדבקת קיר לעסק, להפוך את מיתוג העסק ליפה יותר, את המשרדים למעניינים יותר ואת האווירה במשרד לכייפיית ונעימה הרבה יותר.

מדבקת קיר למיתוג העסק:

מדבקה למיתוג העסק

כמו שאתם בטח שמים לב, מדבקות קיר יכולות לשדרג ולהפוך כל חדר וכל משרד למרהיב ויפה.עלויות המדבקות אינו גבוה והוא יכול לעצב לכם את הבית בקלות רבה. אפשר גם להזמין שירות הדבקה בתוספת קטנה של תשלום.

עיצוב נעים לכולם!

המאמר הובא על ידי חברת מדבקות קיר סטיק דקור co.il