טיפים עבור אינסטלטור בי"ם 24 שעות ביממה

ישנם לא מעט אנשים בעולם המסוגלים לבצע שירותים 24 שעות ביממה. רוב שירותי הלקוח הם פועלים בשעות מסויימות ולא נמצאים זמינים 24 שעות כדוגמת שירותי ההתקנה של ברי המים של תמי 4 שהשעות שלהם מאוד מוגדרות ורק אם נראה מתקין באופן פרטי על חשבוננו הוא יגיע אחרי שעות העבודה המוגדרות אלצם. כמו תמי 4 גם שירות הלקוחות של הוט הוא בזמנים מאוד מאוד מוגדרים.

חברות רבות מנסות להתמודד עם שירותים שלא צריכים ביקור פיזי של טכנאי באמצעות נתינת שירותים אינטרנטיים הזמינים עבור הלקוח 24 שעות ביממה.

אך כאשר אנחנו זקוקים לעבודת אינסטלציה כמו ברז נוזל, אסלה סתומה או נזילה בקיר, שום שירות אינטרנטי לא יעזור לנו ובמקרה זה אנחנו חייבים מישהו שיגיע עד לפתח דלתנו ויסדר לנו את התקלה במקום – וזה הוא אינסטלטור בי"ם 24 שעות ביממה הזמין עבורנו לכל אורך היממה וגם באמצע הלילה (כמובן בתוספת תשלום על שירות בשעות אלו)

איך מוצאים אינסטלטור בירושלים

אז אחרי שקצת הקדמנו על בעלי מקצוע בכללי, בואו ניגש בנושא שלשמו נכתב הפוסט הזה ולשמו אתם קוראים אותו, וזה כיצד למצוא אינסטלטור זמין בירושלים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ראשית יש אתרים שבהם ממליצים על אינסטלטורים זמינים 24 שעות ביממה, אתרים המוקדשים כולם לציבור הירושלמי ומפרסמים רק את האינסטלטורים הפועלים באזור עיר הבירה שלנו. שנית ולא פחות חשוב אלו אתרי בעלי המקצוע שבהם אנחנו יכולים לקבל מידע על תמחור עבודות אינסטלציה כך שברגע שנתקשר לאינסטלטור ונשמע את המחיר נידע אם הוא הגון או סחטן. אתרים אלו ידועים כמו אתר דפי זהב לדוגמא. (גם לחברת בזק יש אתר דומה).

וכך, אחרי שקצת למדנו את תמחורי העבודות שאינסטלטורים יגובים עבור סוגי עבודות שונות, יש לנו את הידע הדרוש מבחינת התקציב, ואחרי שנבחן את האינסטלטורים הזמינים עבורנו 24 שעות ביממה, וגם זמינים עבור אזור מגורינו בשעות אלו, נוכל להתקשר ולקבל הצעת מחיר מבלי להרגיש "שדופקים" אותנו במחיר.

פינת הביזאר של האינסטלטורים

בפינת הביזאר שלנו הפעם נקבל את המשחק החדש שנקרא Plumber Crack (את התרגום החופשי נשאיר לכם) שבו אנחנו צריכים לקלוע ל… בדיוק. זה המשחק (זמין להורידה בחנות האפליקציות של אפל)